Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

W Lęborku rozciął sportowy namiot. Dlaczego? Sam nie wie

Nawet sprawca nie jest w stanie wyjaśnić, dlaczego to zrobił - młody mieszkaniec powiatu lęborskiego pociął powłokę namiotu na terenie sportowym, po czym uciekł. Straty oszacowano na 50 tysięcy złotych. To kompletnie bezsensowne przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
W Lęborku rozciął sportowy namiot. Dlaczego? Sam nie wie
Na zdjęciu z zapisu monitoringu widać dokładnie, jak sprawca rozcina powłokę namiotu

Autor: KPP Lębork

Lębork: Rozciął sportowy namiot. Dlaczego? Sam nie wie

Funkcjonariusze z komendy policji w Lęborku otrzymali wiadomość o uszkodzeniu powłoki namiotu na terenie sportowym. Sprawca rozciął ostrym narzędziem - prawdopodobnie nożem - namiot, zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną warstwę powłoki. Uszkodzenie jest poważne, właściciel oszacował szkody na kwotę 50 tysięcy złotych.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wejherowo: 39-latek okradł i zniszczył ambulans!

Sprawca został dostrzeżony w chwili, kiedy dokonywał zniszczenia. Właściciel namiotu próbował go zatrzymać, jednak młody człowiek po szarpaninie wyrwał się i uciekł. Policjanci przybyli na miejsce zabezpieczyli ślady i zapisy monitoringu wizyjnego. Szybko udało się ustalić, kto może być sprawcą przestępstwa. To 19-letni mieszkaniec powiatu lęborskiego, został zatrzymany.

Podczas przesłuchania nastolatek nie był w stanie wyjaśnić, dlaczego zniszczył namiot. Prawdopodobnie w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. O jego losie zadecyduje sąd, popełnione przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama