Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Ostre hamowanie autobusu przed autem osobowym, dwoje pasażerów poszkodowanych

Nie potrzeba zderzenia samochodów, by ludzie zostali poszkodowani. Świadczy o tym zdarzenie drogowe, do którego doszło czwartkowym popołudniem na ul. Bulońskiej na gdańskiej Morenie. Kierowca autobusu komunikacji miejskiej został zmuszony do nagłego hamowania, kiedy drogę zajechał mu samochód osobowy. Dwoje pasażerów autobusu odniosło obrażenia.
Ostre hamowanie autobusu przed autem osobowym, dwoje pasażerów poszkodowanych
Zdjęcie ilustracyjne

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Warto podkreślić - nie doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierowca autobusu komunikacji miejskiej został zmuszony do nagłego, wręcz awaryjnego hamowania, kiedy prowadzący samochód osobowy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zajechał mu drogę. W takich przypadkach osoby nie trzymające się mocno uchwytów wewnątrz autobusu narażone są na upadek.

Jak nam przekazał asp. szt. Mariusz Chrzanowski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, dwoje pasażerów odniosło obrażenia. Obaj kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia, które spowodowało niestety utrudnienia w ruchu samochodowym i kursowaniu komunikacji miejskiej.

CZYTAJ TEŻ: Nie zdążył odebrać „prawka”, kierował po marihuanie

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka