Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Śmiertelny wypadek na torach przy Wzgórzu św. Maksymiliana w Gdyni!

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek, 10 listopada przed godz. 13. na przystanku Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana. Pod koła pociągu relacji Gdańsk Śródmieście-Lębork wpadł człowiek. Pociąg do Lęborka został odwołany, pasażerowie SKM mogą liczyć się z opóźnieniami.
tory

Autor: Pixabay | Zdjęcie ilustracyjne

Aktualizacja

godz. 17:30

– Po zakończonych czynnościach służb przywrócono dwutorowy ruch pociągów SKM na odcinku Gdynia Główna-Gdynia Orłowo-Gdynia Główna – poinformowała SKM Trójmiasto.

Śmiertelny wypadek na torach w Gdyni!

Na miejscu wypadku pracują obecnie służby. Choć nieoficjalnie wiadomo, że jest ofiara śmiertelna, czekamy na komunikat policji.

Z informacji SKM Trójmiasto wiadomo, że nieznana osoba dostała się pod koła pociągu 95805 relacji Gdańsk Śródmieście-Lębork, który planowo odjeżdża z przystanku Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana o godz. 12:34. Pociąg został odwołany, na przystanek podstawiono zastępczy skład do Lęborka.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek w Lampie koło Chmielna! Nie żyją dwie osoby

Śmiertelny wypadek na torach w Gdyni! Utrudnienia w kursowaniu pociągów

Między Gdynią Główną a Gdynią Redłowo pociągi jeżdżą w obu kierunkach po jednym torze. Pasażerowie muszą liczyć się z ok. piętnastominutowymi opóźnieniami. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 15.30.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama