Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Katalog „Zawsze Nieruchomości i Wnętrza” po raz trzeci

Tegoroczna pula na Bezpieczny Kredyt +2% już się wyczerpała. Potencjalni beneficjenci słusznie potraktowali go jak uciekajacy pociąg. Ci którzy się pospieszyli, skorzystali podwójnie. Co dalej z pomocą państwa dla kupujących pierwsze mieszkanie? Nie tylko minister Buda czeka na kredyt 0%. W Wasze ręce oddajemy trzeci numer katalogu "Zawsze Nieruchomości i Wnętrza".
Katalog „Zawsze Nieruchomości i Wnętrza” po raz trzeci

Autor: materiały prasowe Euro Styl

Wprowadzenie trzy miesiące przed wyborami Bezpiecznego Kredytu 2% okazało się znakomitym chwytem marketingowym PiS. Program z tygodnia na tydzień nabierał rozpędu, do banków trafiały tysiące wniosków. Ceny oszalały, ale i to nie zniechęciło kupujących. Jak dotychczas pozytywną odpowiedź otrzymał tylko co trzeci wnioskujący. Większość występowała o kwoty maksymalne (500 tys. zł dla singla i 600 tys. zł dla rodziny z dzieckiem), więc już we wrześniu wyczerpały się środki przeznaczone na realizację programu w 2023 roku, a od października Bezpieczny Kredyt 2% zasysa pulę przeznaczoną na 2024 rok.

Według analityków te pieniądze skończą się jeszcze przed Sylwestrem, najpóźniej – do końca karnawału. No a potem, wiadomo, post... Co dalej? Minister Waldemar Buda, odpowiedzialny za realizację KB 2% powiedział, że... poczeka na kredyt z zerowym oprocentowaniem, firmowany w przedwyborczych postulatach przez Donalda Tuska. Jednak w umowie koalicyjnej temat mieszkalnictwa został pominięty. No więc czekamy, przyglądając się wyścigowi po to, co zostało z BK 2%.

>>> Katalog można „przekartkować” poniżej. Będzie on dostępny dla prenumeratorów tygodnika „Zawsze Pomorze”, w siedzibach organizacji pracodawców i w ważniejszych punktach Trójmiasta <<<


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama