Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Poszukiwania kobiety w Bałtyku zakończone. Została odnaleziona w szpitalu

Służby od godz. 21 w poniedziałek, 12 lutego prowadziły poszukiwania kobiety, której osobiste rzeczy znaleziono na plaży w Brzeźnie. Akcję przerwano po kilku godzinach. Jak się dowiedzieliśmy, wznowiono je we wtorek, 13 lutego o godz. 7.00, a przed godziną 12:00 akcja poszukiwawcza została zakończona. 46-letnią kobietę odnaleziono w szpitalu. To do niej należały porzucone przedmioty.
poszukiwania zaginionej kobiety, Gdańsk-Brzeźno, 2024

Autor: Facebook | Sopockie WOPR

Aktualizacja

godz. 12:20

– Przed godz. 12.00 zakończono poszukiwania. Znalezione na plaży rzeczy należały do zaginionej kobiety (46 lat), której poszukiwano i którą odnaleziono w szpitalu. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwania gdańszczanki – poinformowała podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Akcja poszukiwawcza na Bałtyku! Na plaży w Gdansku-Brzeźnie znaleziono porzucone ubrania i rzeczy osobiste

Policjanci w poniedziałek, 12 lutego około godziny 21.00 odebrali zgłoszenie, że na wysokości jednego z wejść na plażę w Gdańsku-Brzeźnie ktoś zostawił ubrania oraz rzeczy osobiste.

– Były to między innymi płaszcz kobiecy, buty i klucze od samochodu. Po otrzymaniu takiego zgłoszenia rozpoczęły się poszukiwania osoby – informuje podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

PRZECZYTAJ TEŻ: Akcja ratownicza na Bałtyku. Matka i dziecko wypadli z promu, nie żyją

W poszukiwania zaangażowani byli policjanci, ratownicy z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa. Podczas działań w nocy z poniedziałku na wtorek, 12/13 lutego poszukiwanej kobiety nie znaleziono.

We wtorek od godziny 7.00 wznowiono poszukiwania.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka