Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dwie kraksy na krajowej „siódemce”, utrudnienia pod Nowym Dworem

Podróżujący drogą krajową S7 Gdańsk - Warszawa, czyli popularną „siódemką” muszą być przygotowani na utrudnienia w ruchu i to w obu kierunkach. Przyczyną zdarzenia drogowe do których doszło w okolicy Nowego Dworu Gdańskiego.
Dwie kraksy na krajowej „siódemce”, utrudnienia pod Nowym Dworem

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Zdarzenia drogowe miały miejsce na drodze krajowej nr 7 w okolicy Nowego Dworu Gdańskiego, niemal w tym samym miejscu, na 30 kilometrze trasy, na obu jezdniach. Około godziny 16.20 na jezdni w kierunku Warszawy samochód osobowy najechał na bariery energochłonne. Oba pasy ruchu zostały zablokowane, lecz przejazd jest możliwy pasem awaryjnym.

Dwadzieścia minut później, niemal po drugiej stronie dwujezdniowej szosy, w kierunku Gdańska, doszło do zderzenia aż sześciu samochodów osobowych. W tym przypadku również doszło do zablokowania obu pasów ruchu, lecz przejazd możliwy jest pasem awaryjnym.

Jak nam przekazał st. post. Adrian Grąmbelski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim, na miejsce obu zdarzeń natychmiast udały się zespoły ratownictwa medycznego, strażacy oraz patrole policji. Nie ma jeszcze informacji o poszkodowanych oraz o przyczynach zdarzeń. Ostrzegamy - ruch na krajowej „siódemce” w rejonie Nowego Dworu Gdańskiego może być utrudniony, z pewnością doszło do spowolnienia jazdy i zatorów drogowych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama