Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na Hel znów bez trzech szóstek, czyli zamiast 666 jest... 669

PKS Gdynia informuje o uruchomieniu na okres wakacji dodatkowych połączeń autobusowych do nadmorskich miejscowości. Przyzwyczajeni do słynnego autobusu o numerze 666 będą zawiedzeni, bo nie ma go w rozkładzie. A precyzyjniej to jest, ale już nie pod słynnym numerem. Zgorszeni trzema szóstkami tryumfują.
autobus
Autobusu o numerze 666 nie zobaczymy, bo był „zły"

Autor: Facebook PKS Gdynia

„Szatański" autobus znika na dobre. Autobus o numerze 666 na Hel powinien być marketingowym magnesem w sezonie letnim, który przyciągnie i zachęci turystów do jazdy komunikacją publiczną, zamiast dziesiątkami czy setkami samochodów. Co prawda autobus sam w sobie turystów wozić będzie nadal, ale po raz kolejny pod numerem 669, bo ten 666 się komuś nie podobał, bo się źle kojarzył i w ogóle był taki zły... 

Tak więc w rozkładzie linii autobusowych PKS Gdynia mamy numerację 665 i następnie 667. Autobus na Hel, który rozpocznie kursowanie 22 czerwca będzie pod numerem 669. Całe szczęście, że nie samo 69, bo znów mogłoby się okazać, że komuś się źle kojarzy.... Dodatkowe połączenia autobusowe na sezon letni będą dostępne dla turystów i mieszkańców do 1 września.


„Ten artykuł został wsparty przez program grantowy „Media lokalne na rzecz demokracji” Journalismfund Europe”

JFE

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Francisław 03.06.2024 09:46
Moim zdaniem 666 na Hel powinna wrócić, bo to zabawne poczucie humoru i do siebie pasuje, a nie jakieś tam 669.

Reklama
Reklama
Reklama