Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dobry Targ w Oklaskach Stanisławie. Zdrowo, smacznie i przyjemnie

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się wiosenna edycja Dobrego Targu w Oklaskach Stanisławie. Wydarzenie odbędzie się już w niedzielę, 9 czerwca. To wspaniała okazja do zrobienia zakupów. Do dyspozycji będą zdrowa żywność od pomorskich producentów, ale i dobra zabawa przy dźwiękach muzyki na żywo. Bonusem będą warsztaty przyrodnicze.
Dobry Targ, Oklaski Stanisławie
Dobry Targ odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca

Autor: Filip Jędruch

Przed nami kolejna edycja wydarzenia, które na stałe wpisało się w mapę imprez plenerowych na Kociewiu. Dobry Targ to połączenie zdrowego jedzenia, lokalnych produktów, spotkania ze znajomymi, atrakcji dla dzieci i potańcówki przy muzyce na żywo! 

– Sezon otwieramy 9 czerwca, jak zwykle w Oklaskach Stanisławie – zapowiadają Kasia Franusiak i Agnieszka Ciecholińska, organizatorki wydarzenia. – Wstęp wolny, dobry czas gwarantowany!

Dobry Targ, Oklaski Stanisławie 2023

Dobry Targ w oklaskach Stanisławie już 9 czerwca

Od samego początku organizatorzy i zarazem pomysłodawcy Dobrego Targu podkreślali, że:

„Dobry Targ powstał z miłości do wartości. Znajdujemy je w oferowanych produktach od lokalnych dostawców i rzemieślników, w tworzonych relacjach w czasie wydarzenia i w dążeniach proekologicznych. To nasz mały lokalny krok w kierunku lepszego świata”.

Wystawcy i szczegóły wydarzenia: obserwuj profile wydarzenia na FacebookuInstagramie.

Co jest w planach wiosennego Dobrego Targu? Będą: sery, wędliny, chleby, miody, soki, zakwasy i plony kociewskiej ziemi. 

  • W tej edycji odbędą się warsztaty przyrodnicze z Asią z Bobo Trampek (start o godz. 14:00), a także trening piłki nożnej z piłkarzami drużyny Flex (start o godz. 13:00). 
  • Oprócz tego w programie biletowane warsztaty z dzikiej kuchni (start o godz. 13:00, zapisy: 697 105 391). 

– A w okolicy godz. 17:00… koncert i tańce z Trójmiejską Kapelą Swingową! – zachwalają organizatorki. – Na pewno wiecie, że potańcówki wróciły do łask! To wspaniała zabawa dla młodszych i starszych, mająca na celu integrację oraz uwolnienie dobrej energii. Proszę ubrać buty do tańca! Zapraszamy do Oklasków, każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Organizatorzy zapewniają także inne atrakcje. 

– Szukających relaksu powitamy leżakami, dzieci mogą korzystać z otaczającej nas przyrody, poszukujący dobrej żywności mogą buszować na straganach – zapewnią organizatorki. – Oklaski Stanisławie idealnie nadają się do piknikowania na trawie, zapewnimy do tego spokojną muzykę, jedzenie z grilla i pyszną pizzę! Możecie przybywać spacerem, rowerem, autobusem, samochodem. Dla tych, którzy zdecydują się na rower, będzie czekała mała niespodzianka, a chętni na autobus będą mogli skorzystać z darmowych przejazdów.

Dobry Targ w Oklaskach Stanisławie. To warto wiedzieć

  • Wstęp na teren Oklasków jest bezpłatny. Oklaski Stanisławie położone są 5 minut samochodem od Tczewa, znajdują się przy zjeździe z autostrady A1. 
  • Początek wydarzenia w niedzielę, 9 czerwca o godz. 12. Targ zakończy się o godz. 18.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama