Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Słupsk: Podrabiane ubrania sprzedawała jako oryginalne

47-letnia mieszkanka Słupska sprzedawała w Internecie podrabiane ubrania. Policjanci znaleźli 120 sztuk: spodni, kurtek, sukienek, koszulek, pasków, torebek i innych rzeczy, z logami znanych firm odzieżowych, które nie były oryginalne. Słupszczance grozi więzienie.
podraniane ubrania, Słupsk
Policjanci ze Słupska znaleźli 120 sztuk: spodni, kurtek, sukienek, koszulek, pasków, torebek i innych rzeczy, z logami znanych firm odzieżowych, które nie były oryginalne

Autor: Materiały prasowe policji

Nawet 2 lata pozbawienia wolności grożą 47-letniej mieszkance Słupska, która na jednym z portali ogłoszeniowych sprzedawała ubrania z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek odzieżowych. 

Sprzedawała podrabianą odzież. Mieszkanka Słupska może trafić do więzienia

– Policjanci, w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych, ustalili tożsamość kobiety, która sprzedawała w sieci ubrania, a następnie wytypowali miejsce, w którym były one przechowywane. Podczas przeszukania jednego z mieszkań w Słupsku mundurowi zabezpieczyli różnego rodzaju ubrania – spodnie, kurtki, sukienki, koszulki, paski, torebki i inne – łącznie ponad 120 sztuk – informuje mł. asp. Jakub Bagiński ze słupskiej policji.

Cechą wspólną wszystkich tych ubrań były umieszczone na nich znaki towarowe należące do największych światowych producentów i projektantów odzieżowych. Znalezione ubrania funkcjonariusze zabezpieczyli jako dowód w sprawie, a następnie przekazali je biegłemu, który wydał opinię i potwierdził, że są one podrabiane.

mł. asp. Jakub Bagiński / oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku

Z ustaleń policjantów wynika, że kobieta w proceder sprzedaży podrabianych ubrań w Internecie zaangażowana była przynajmniej od połowy ubiegłego roku.

– Kobieta usłyszała zarzut wprowadzania do obrotu ubrań zawierających podrobione znaki towarowe. Zgromadzony materiał dowodowy wraz z aktem oskarżenia w tej sprawie zostały przekazane do sądu – dodaje mł. asp. Jakub Bagiński.

podrabiana odzież, Słupsk
Mieszkance Słupska grożą dwa lata więzienia (Materiały prasowe policji)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama