Finał był zwieńczeniem trwającej przez cały sezon rywalizacji obu zespołów, które należały do czołówki krajowych rozgrywek. Spotkanie dostarczyło wielu sportowych emocji, zwrotów akcji, walki i stało na wysokim poziomie.
Na sukces gdańskiej drużyny złożyły się systematyczna praca zawodniczek, zaangażowanie sztabu szkoleniowego z Karoliną Jaszczyszyn i Dagną Westfeld oraz konsekwentna realizacja założeń przez cały sezon.
Warto zauważyć, że gdański klub skierował również gratulacje od Pogoni Siedlce za znakomity sezon i sportową rywalizację, która mobilizowała oba zespoły do podnoszenia poziomu przez cały sezon.
Przypomnijmy, że niedawno swoje rozgrywki zakończyły także seniorki Energi Biało-Zielonych Ladies Gdańsk, które wywalczyły w sezonie 2025/26 wicemistrzostwo Polski.


Napisz komentarz
Komentarze