Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Zdemolował relikwiarz w kościele i... pokaleczył szkłem. Trafił do szpitala

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w Gdyni, w kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Świętojańskiej. Policjanci zostali wezwani do tej świątyni, ponieważ wewnątrz znajdował się agresywny mężczyzna, który zniszczył relikwiarz i okaleczył się rozbitym szkłem. 30-letni obywatel Ukrainy został odwieziony na obserwację szpitalną, policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.
Zdemolował relikwiarz w kościele i... pokaleczył szkłem. Trafił do szpitala

Autor: Canva | Zdjęcie ilustracyjne

Zgłoszenie z prośbą o interwencję policjantów mówiło, że w kościele przy ul. Świętojańskiej znajduje się mężczyzna, który jest agresywny.

- Na miejsce pojechali funkcjonariusze i zastali 30-letniego obywatela Ukrainy, który zbił szybkę relikwiarza i szybę w drzwiach wejściowych do kościoła, a następnie samookaleczył się zbitym szkłem. Policjanci wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego, który przewiózł mężczyznę do szpitala na obserwację - informuje podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Sprawa będzie mieć dalszy ciąg, policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama