Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zaginięcie Iwony Wieczorek. „Mężczyzna z ręcznikiem” zgłosił się na policję

Ma 58 lat i po przesłuchaniu w charakterze świadka został zwolniony do domu. Tyle wiadomo o mężczyźnie, który rozpoznał się na nagraniu opublikowanym przez policjantów i sam zgłosił się do jednego ze śląskich komisariatów, w związku ze sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek, do którego doszło w 2010 r.
Zaginięcie Iwony Wieczorek. „Mężczyzna z ręcznikiem” zgłosił się na policję

Autor: Polska Policja

Sprawa Iwony Wieczorek. Jest nowy trop?

O tym, że policja poinformowała o nowych ustaleniach, dotyczących zniknięcia Iwony Wieczorek i zamieściła filmik ze zdjęciem mężczyzny, który miał iść za dziewczyną, napisaliśmy w sobotę, 10 grudnia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zaginięcie Iwony Wieczorek. Policja zatrzymała dwie osoby!

 

Jak się okazuje, tego samego dnia – także w sobotę 10 grudnia 2022 roku, mężczyzna, który rozpoznał się na opublikowanym nagraniu wideo z 2010 roku, zgłosił się na chorzowski komisariat. W rozmowie z „Zawsze Pomorze” potwierdza to mł. asp. Karol Kolaczek z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie.

Jak się dowiadujemy, 58-letni dziś człowiek, którego wizerunek zarejestrowany został przed ponad dekadą, złożył zeznania w charakterze świadka i był przesłuchiwany przez policjantów z tzw. Archiwum X Komendy Stołecznej Policji. Po przesłuchaniu został zwolniony do domu. Jako pierwszy o zgłoszeniu się nowego świadka poinformował portal Fakt.pl.

Śląscy policjanci nie udzielają żadnych informacji na temat treści zeznań 58-latka i po komentarz odsyłają do Prokuratury Krajowej.

Iwona Wieczorek. 12 lat bez odpowiedzi

Maturzystka, Iwona Wieczorek zaginęła 17 lipca 2010 roku. Ślad za nią urywa się przy wejściu na plażę numer 63 w gdańskim Jelitkowie, gdzie kamera monitoringu zarejestrowała ją po raz ostatni o godzinie 4:12 nad ranem. Nastolatka wracała pieszo do domu z imprezy w Krzywym Domku na sopockim „Monciaku”. Szła boso, deptakiem latem uczęszczanym również o tak wczesnej porze. Miała na sobie czarno-białą sukienkę, a w rękach szpilki oraz torebkę, w której znajdował się telefon komórkowy z rozładowaną baterią.

Ma ok. 164 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, piwne oczy oraz długie, blond włosy” – pisali policjanci w opublikowanym wkrótce po zagadkowym i niewyjaśnionym do dziś zaginięciu Iwony Wieczorek policjanci.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 12 lat od zaginięcia Iwony Wieczorek. Nastolatka byłaby już po trzydziestce


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama