Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Śmiertelny wypadek na S6 w Straszynie! Droga w kierunku Gdyni była zablokowana

Jedna osoba zginęła w wypadku, do jakiego doszło w środę, 29 marca około południa na S6 między węzłami Rusocin a Gdańsk Południe. Droga w kierunku Gdyni była zablokowana.
śmiertelny wypadek na S6 w Straszynie

Autor: KP PSP w Pruszczu Gdańskim

Aktualizacja

godz. 16:00

Służby zakończyły działania na miejscu wypadku.

Śmiertelny wypadek na S6 w Straszynie! Nie żyje kobieta

Do wypadku doszło w środę, 29 marca po godz. 12.00 na wysokości Straszyna, między węzłami Rusocin a Gdańsk Południe. W wyniku zderzenia samochodu ciężarowego i busa, na miejscu zginęła jedna osoba.– Lekarz, który przybył na miejsce wypadku, stwierdził zgon kobiety podróżującej busem – informują strażacy.

Na miejscu wypadku pracują cztery zastępy straży pożarnej, policja oraz prokurator. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, jezdnia w kierunku Gdyni będzie zablokowana na czas działań służb. Przewidywany czas utrudnień to ok. trzech godzin (15.30).

Duże utrudnienia na obwodnicy Trójmiasta! Kolizje i korki

Kilka godzin wcześniej na S6 między węzłami Gdańsk Lotnisko a Gdańsk Karczemki (w kierunku Łodzi) doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych i jednego dostawczego. Nikt nie został ranny.

Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło również między węzłami Gdańsk Lotnisko a Gdańsk Owczarnia. Na szczęście, w tym przypadku również nikt nie ucierpiał.

Na S6 w środę, 29 marca między węzłami Gdańsk Lotnisko a Gdańsk Karczemki (w kierunku Łodzi) doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych i jednego dostawczego

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka