Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Reanimacja kierowcy i 17-kilometrowy korek na obwodnicy Trójmiasta

Poważne utrudnienia, powodujące nawet zupełne zamknięcie dla ruchu obydwu pasów jezdni w kierunku północnym, to skutek wypadku do jakiego doszło w poniedziałek, 31 lipca przed godziną 16 na obwodnicy Trójmiasta. Na gdyńskim odcinku trasy auto uderzyło w barierki, a jego kierowcę trzeba było reanimować.
korki na obwodnicy Trójmiasta

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Godz. 23.00

Zator w kierunku Łodzi rozładował się

Zator w kierunku Gdyni rozładował się

Wypadek na obwodnicy Trójmiasta! Korek ma 17 km

Do uderzenia samochodu osobowego w przydrożne barierki na odcinku pomiędzy węzłami Gdynia Chwarzno a Gdynia Port doszło w poniedziałek, 31 lipca około godziny 15.40 na obwodnicy Trójmiasta. Przyczyny wypadku ustala policja, jednak wstępna ocena sytuacji wskazywała, że jadący od strony Gdańska kierowca auta najprawdopodobniej zasłabł. Mężczyzna był reanimowany na miejscu przez ratowników medycznych, którym udało się przywrócić mu funkcje życiowe i przytomność przed przewiezieniem do szpitala.

PRZECZYTAJ TEŻ: Znów korki na obwodnicy Trójmiasta! 9 km spowolnienia

Pomimo zakończonej sukcesem akcji ratunkowej, jeszcze około godziny 17. na miejscu wciąż interweniowały m.in. 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej, a na obwodnicy Trójmiasta w kierunku północnym utworzył się zator wynikający z zablokowania obu pasów ruchu prowadzących w stronę Gdyni. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała tuż przed godz. 17. w poniedziałek 31 lipca, że długość korka w tym miejscu wynosi aż około 17 kilometrów!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama