Radunia wygrała [nl] w Krakowie z Hutnikiem

Walcząca o utrzymanie się w piłkarskiej II lidze Radunia Stężyca w sobotę, 11 marca odniosła cenna wygraną w Krakowie z Hutnikiem 3:1 (2:0). Drużyna z Kaszub awansowała na 12. miejsce w tabeli e-Winner II ligi. Ma teraz przewagę trzech punktów nad strefą spadkową.
Bałtyk Gdynia-Błękitni Stargard
W Gdyni Bałtyk przegrał w meczu III ligi z Błękitnymi Stargard 0:3

Autor: Bałtyk Gdynia SKS

Dwie bramki Mateusza Kuzimskiego w pierwszej połowie (29. i 33. min.) korzystnie wpłynęły na przebieg meczu w Nowej Hucie. Gospodarze kontaktową bramkę zdobyli na trzy minuty przed końcem meczu, ale w ostatnich sekundach spotkania Bartosz Zynek postawił kropkę nad „i”, strzelając trzeciego gola dla Raduni. Drużyna z Kaszub awansowała na 12. miejsce w tabeli e-Winner II ligi i ma przewagę trzech punktów nad strefą spadkową.

III liga na Pomorzu. Wyniki

Ze względu na warunki pogodowe, nie udało się rozegrać wszystkich meczów II grupy III ligi, ale akurat drużyny z Pomorza zaliczyły tę kolejkę w komplecie.

• Bałtyk przegrał w Gdyni z Błękitnymi Stargard 0:3 (0:0).
  • KP Starogard zremisował w Swarzędzu z Unią 1:1, tracąc gola w 90. minucie spotkania. Bramkę dla KPS zdobył w 2. minucie Konrad Kleinschmidt.
  • Dwa gole Damiana Garbacika (29., 38. – karny) dla Cartusii pozwoliły wygrać drużynie z Kartuz mecz z Sokołem w Kleczewie 2:1 (2:1).
  • W derbach Pomorza, które w sobotę, 11 marca odbyły się w Gniewinie, Stolem pokonał Gedanię 1922 2:1 po bramkach Mateusza Dampca (23. min.) i Pawła Sobczyńskiego (78. min.). Gola dla Gedanii z rzutu karnego zdobył Wojciech Zyska (83.).

W tabeli prowadzące Pogoń II Szczecin oraz Olimpia Grudziądz przełożyły swoje mecze.