policja

Impreza była głośna, jeden z gości miał narkotyki

Policjanci udali się na interwencję dotyczącą zbyt głośnej imprezy w jednym z budynków w Nowym Stawie (powiat malborski). Jeden z biesiadników na widok mundurowych zaczął się zachowywać bardzo nerwowo. Jak się okazało, miał przy sobie narkotyki.
Piotr
Piesik
14.12.2021 / 10:47

Zdarzenie miało miejsce w trakcie ostatniego weekendu. Policjanci w Nowym Stawie otrzymali zgłoszenie o wyjątkowo hałaśliwej imprezie na jednej z posesji. Biesiadnicy zachowywali się tak głośno, że zakłócali nocny spoczynek sąsiadów. Funkcjonariusze przybyli na miejsce - na ich widok jeden z uczestników imprezy zaczął się zachowywać wyraźnie nerwowo. Podczas przeszukania ubrania 23-latka znaleziono woreczki strunowe i zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością zielonego suszu, ponadto kilka tabletek o różnym kolorze. 

Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do policyjnego aresztu. Badania narkotesterem wykazały, że miał przy sobie blisko 50 gramów marihuany. Tabletki przekazano do zbadania przez biegłego.

Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. Odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze