narkotyki, Kartuzy

Policjanci znaleźli w mieszkaniu 42-letniego mieszkańca Kartuz ponad sześć kilogramów narkotyków

Mieszkaniec Kartuz miał w domu sześć kilogramów narkotyków!

Policjanci znaleźli w mieszkaniu mieszkańca Kartuz ponad sześć kilogramów narkotyków. Mężczyzna wpadł z towarem, po tym jak został zatrzymany w Somoninie za jazdę bez uprawnień i pod wpływem amfetaminy. 42-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.
Olek
Knitter
13.10.2022 / 13:39

Kartuscy policjanci zatrzymali w Somoninie do kontroli drogowej kierowcę osobowego volkswagena. Okazało się, że 42-latek nie posiada uprawnień do kierowania. To jednak nie najgorsze, co miał na sumieniu. Badanie wykazało, że mężczyzna był pod wpływem amfetaminy, a dodatkowo miał przy sobie kokainę.

– Kryminalni wraz z policjantem z psem tropiącym pojechali do miejsca zamieszkania 42-latka. W jego domu mundurowi znaleźli różnego rodzaju substancje psychotropowe, m.in. amfetaminę, marihuanę i haszysz. Dodatkowo mundurowi w miejscu zamieszkania 42-latka zabezpieczyli wagi elektroniczne, woreczki strunowe, wywieszone i suszące się rośliny konopi indyjskiej oraz gotówkę – informują policjanci z Kartuz.

PRZECZYTAJ TEŻ: Policyjny owczarek wywęszył w samochodzie narkotyki

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna uczestniczył w obrocie znaczną ilością narkotyków. Z tych zabezpieczonych przez policjantów można uzyskać prawie 72 tys. porcji konsumpcyjnych. W środę, 12 października mężczyzna został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Za obrót znaczną ilością narkotyków grozi kara od 2 do 12 lat więzienia.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze