Tomasz Kaczmarek

Trener Tomasz Kaczmarek pracował w Lechii Gdańsk równo rok (fot. Karol Makurat | Zawsze Pomorze)

Tomasz Kaczmarek nie jest już trenerem Lechii Gdańsk

Dokładnie rok trwała przygoda Tomasza Kaczmarka jako trenera Lechii Gdańsk. Klub poinformował, że po meczu z Lechem Poznań szkoleniowiec zakończył pracę w Gdańsku.
Adam
Mauks
1.09.2022 / 05:28

Obowiązki Tomasza Kaczmarka przejmie II trener Maciej Kalkowski, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie drużyny do sobotniego (3 września) meczu z Wartą Poznań. Wraz z Tomaszem Kaczmarkiem, pracę w Lechii kończy jeden z asystentów Emanuel Ribeiro.

Tomasz Kaczmarek nie jest już trenerem Lechii Gdańsk

Tomasz Kaczmarek prowadził Lechię od 1 września 2021 roku. W ubiegłym sezonie zajął z drużyną IV miejsce w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. W tym sezonie, po 6 rozegranych przez Lechię Gdańsk meczach ligowych, klub zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z 3 punktami na koncie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Lechia Gdańsk jest na dnie

– Bycie trenerem Lechii Gdańsk było dla mnie zaszczytem. Dziękuję moim zawodnikom i wszystkim współpracownikom za wspólny czas i wspólną pracę. Drużynie i całemu klubowi życzę powrotu na zwycięską ścieżkę. Chciałbym bardzo podziękować kibicom za miłe przyjęcie i wsparcie do samego końca – powiedział Tomasz Kaczmarek.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze