Lubisz malować, kochasz pejzaże? Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów w tczewskiej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie wraz z Towarzystwem Projektów Edukacyjnych zaprasza w dniach 19-21 września na bezpłatne warsztaty malarskie dla osób zainteresowanych i związanych z malarstwem. Zapisz się już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona.
Redakcja
Zawsze Pomorze
28.08.2023 / 17:55

Przez trzy dni, wraz ze znakomitym malarzem, prof. Robertem Blujem, uczestnicy warsztatów będą mogli zgłębiać tajniki powstawania miejskiego pejzażu. Każdy  będzie miał za zadanie stworzyć swoje własne dzieło!

Do kogo adresowane są warsztaty  

  • młodych adeptów malarstwa, uczniów szkół plastycznych, członków kół plastycznych w domach kultury, studentów kierunków artystycznych i dla twórczej młodzieży,
  • nauczycieli plastyki ze szkół powszechnych i plastycznych, dla instruktorów malarstwa z domów kultury, słowem dla tworzących dorosłych i mających już swoje dokonania na tym polu.

Szczegóły na stronie Kuratorium Oświaty w Gdańsku.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 12.09.2023 r. na adres: [email protected], tel. 572 779 199

Projekt „Trzy Dziedziny Sztuki”, którego elementem są warsztaty malarskie „Rok Malarstwa” jest realizowany przez Towarzystwo Projektów Edukacyjnych przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie. Projekt dofinansowany z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej o projekcie: http://tpe.org.pl/projekty/trzy-dziedziny-sztuki/

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze