policja

Kierowca prowadził pod wpływem marihuany i miał ją w... dziecięcej książce

Bardzo zdenerwowany był kierowca osobowego auta, kiedy zatrzymali go policjanci. Wcześniej na widok radiowozu skręcił w boczną drogę. Szybko wyszło na jaw, że prowadził samochód pod wpływem narkotyków. Kiedy przeszukano jego mieszkanie, marihuanę znaleziono w... dziecięcej książce. Teraz może trafić na 3 lata do więzienia.
Piotr
Piesik
29.08.2022 / 15:29

Policjanci z Miastka podczas patrolu spostrzegli kierowcę osobowego opla, który na widok radiowozu skręcił nagle w boczną drogę. Takie zachowanie oczywiście sugeruje, że prowadzący auto ma coś do ukrycia, więc funkcjonariusze natychmiast pojechali za oplem i zatrzymali samochód do kontroli.

Podejrzenia szybko się potwierdziły. Siedzący za kierownicą 24-letni mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany, z wnętrza pojazdu czuć było charakterystyczną woń marihuany. Kierowca miał przy sobie roślinny susz tester narkotykowy wskazał, że to istotnie marihuana. 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki Policji, gdzie poddano go badaniu, czy znajduje się pod wpływem narkotyków. Wynik był pozytywny. Policjanci udali się do mieszkania 24-latka, by sprawdzić czy nie ma jeszcze innych środków odurzających. W jednym z pomieszczeń znaleziono marihuanę, która była ukryta w dziecięcej książce. 

Posiadacz narkotyków odpowie teraz przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze