Zdjęcie ilustracyjne

Ostre hamowanie autobusu przed autem osobowym, dwoje pasażerów poszkodowanych

Nie potrzeba zderzenia samochodów, by ludzie zostali poszkodowani. Świadczy o tym zdarzenie drogowe, do którego doszło czwartkowym popołudniem na ul. Bulońskiej na gdańskiej Morenie. Kierowca autobusu komunikacji miejskiej został zmuszony do nagłego hamowania, kiedy drogę zajechał mu samochód osobowy. Dwoje pasażerów autobusu odniosło obrażenia.
Piotr
Piesik
14.09.2023 / 17:19

Warto podkreślić - nie doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierowca autobusu komunikacji miejskiej został zmuszony do nagłego, wręcz awaryjnego hamowania, kiedy prowadzący samochód osobowy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zajechał mu drogę. W takich przypadkach osoby nie trzymające się mocno uchwytów wewnątrz autobusu narażone są na upadek.

Jak nam przekazał asp. szt. Mariusz Chrzanowski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, dwoje pasażerów odniosło obrażenia. Obaj kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia, które spowodowało niestety utrudnienia w ruchu samochodowym i kursowaniu komunikacji miejskiej.

CZYTAJ TEŻ: Nie zdążył odebrać „prawka”, kierował po marihuanie

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze