wypadek pod Mikołajkami Pomorskimi

Wskutek wypadku, na drodze z Mikołajek Pomorskich do Dzierzgonia możliwe są nadal utrudnienia w ruchu

Wypadek pod Mikołajkami Pomorskimi! Utrudnienia w ruchu na Powiślu

Poważny wypadek drogowy miał miejsce we wtorek, 15 listopada po godzinie 7. na drodze powiatowej z Mikołajek Pomorskich do Dzierzgonia w powiecie sztumskim. Początkowo szosa była całkowicie zablokowana, wciąż trzeba się liczyć z utrudnieniami w ruchu. Jedna osoba została ranna.
Piotr
Piesik
15.11.2022 / 09:14

Droga powiatowa z Mikołajek Pomorskich do Dzierzgonia była we wtorek, 15 listopada rano całkowicie zablokowana po wypadku drogowym, do którego doszło w pobliżu Mikołajek Pomorskich na leśnym odcinku szosy. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe.

Pojazdy zostały niemal całkowicie rozbite, wystarczy spojrzeć na załączone zdjęcia. Na miejsce natychmiast skierowano strażaków z OSP Mikołajki Pomorskie, którzy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, by uwolnić z jednego z aut zakleszczoną tam osobę. Do szpitala odwieziono 20-letnią kobietę, kierującą jednym z samochodów.

PRZECZYTAJ TEŻ: Na drodze wojewódzkiej 211 w Borkowie doszło do wypadku! Ranne zostały dwie osoby

Droga po wypadku została całkowicie zablokowana, konieczne było korzystanie z objazdów. Akcja usuwania rozbitych wraków nadal trwa, trzeba więc liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze