(Fot. Urząd Miejski w Człuchowie)

Powstaje druga część albumu o mieszkańcach Człuchowa. Nadal można dostarczać zdjęcia

Wszyscy, którzy w drugiej części albumu o mieszkańcach Człuchowa chcieliby opublikować zdjęcia swoje lub swoich bliskich, czas na ich dostarczenie mają do 30 listopada.
Olek
Knitter
10.11.2021 / 07:47

Druga część albumu o mieszkańcach Człuchowa jest kontynuacją publikacji wydawanej przez człuchowski urząd. Album będzie przedstawiał archiwalne i często nieznane fotografie dawnych i obecnych mieszkańców miasta podczas różnych wydarzeń oraz uroczystości, w tym także tych prywatnych.

– Czekamy na zdjęcia znalezione w prywatnych zbiorach przez mieszkańców. Pierwsza edycja albumu ukazała się w 2018 roku. W publikacji zawarto zdjęcia z okresu 1945-2015. Druga edycja składać się będzie z fotografii z okresu 1945-2020 – informują w człuchowskim urzędzie.

Zbieranie zdjęć trwa już od kilku miesięcy. Jest ich sporo, ale jeszcze trochę brakuje, by stworzyć ciekawy album.

– Część zdjęć mieszkańcy nam już przynieśli, ale w związku z tym, że mamy wciąż pytania o album i o to, czy można jeszcze przynosić fotografie, przedłużamy termin do końca listopada tego roku. Zdjęcia, które do tej pory do nas trafiły, są przepiękne. Mamy nadzieję, że jeszcze wiele takich fotografii spoczywa w szufladach oraz albumach mieszkańców, i zechcą się z nami nimi podzielić – mówi Dorota Cieplińska z Urzędu Miejskiego w Człuchowie.

Zdjęcia można dostarczać osobiście do promocji Urzędu Miejskiego w Człuchowie. Wszystkie zostaną zeskanowane i zwrócone właścicielom.

Fotografie można także nadsyłać mailem na adres: [email protected]. Ważne jest także dołączenie stosownego formularza ze zgodą na publikację dostarczonych fotografii, który można pobrać m.in. na stronie internetowej miasta.

(Fot. Urząd Miejski w Człuchowie)

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze