węzeł Gdynia Wielki Kack, obwodnica Trójmiasta, S6

(fot. GDDKiA Gdańsk)

Kolejne zmiany w ruchu na obwodnicy Trójmiasta

W związku z budową drogi ekspresowej S6 Bożepole Wielkie-Gdynia oraz przebudową węzła zespolonego Gdynia Wielki Kack, we wtorek, 6 września nastąpią kolejne zmiany w tymczasowej organizacji ruchu na trójmiejskiej obwodnicy.
Karol
Uliczny
6.09.2022 / 16:59

W związku z pracami budowlanymi oraz wykonywaniem warstw bitumicznych nawierzchni drogi ekspresowej S6 na węźle Gdynia Wielki Kack, na Obwodnicy Trójmiasta nastąpiły zmiany w tymczasowej organizacji ruchu. Obecnie, jadący w kierunku Łodzi i Szczecina poruszają się jednym pasem ruchu. Jak informuje gdański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, kolejna zmiana nastąpi we wtorek, 6 września w godzinach wieczornych.

– Zostaną przywrócone po dwa pasy ruchu w kierunku Łodzi i Szczecina – informuje Piotr Michalski, rzecznik prasowy GDDKiA w Gdańsku. – Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać do najbliższego piątku do godzin wieczornych. 

PRZECZYTAJ TEŻ: Zmiany organizacji ruchu na węźle Gdynia Wielki Kack

Drogowcy apelują do kierujących pojazdami o zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie podczas przejazdu przez teren budowy nowej drogi ekspresowej.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze