policja

Zarzut zabójstwa dla matki 5-latki z Dąbrówna!

Zarzut zabójstwa usłyszała matka 5-letniej dziewczynki, którą znaleziono martwą w domu w miejscowości Dąbrówno w powiecie słupskim. W czwartek, 19 stycznia 33-latka została doprowadzona do prokuratury, gdzie przeprowadzono z nią czynności śledcze.
Karol
Uliczny
19.01.2023 / 16:41

Dziewczynkę znaleziono martwą we wtorek, 17 stycznia w jej domu w Dąbrównie. W momencie ujawnienia zwłok, w lokalu znajdowała się jeszcze jej matka. Kobieta była nieprzytomna. 33-latkę przetransportowano do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy lekarskiej.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT PRZECZYTASZ W ARTYKULE: Ciało 5-latki znalezione przy nieprzytomnej matce! Sprawę bada prokuratura

Śledztwo w sprawie śmierci dziewczynki wszczęła Prokuratura Rejonowa w Lęborku. Na czwartek, 19 stycznia w godzinach porannych zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok dziecka.

Śmierć dziecka w Dąbrównie! Matka z zarzutem zabójstwa

– Wstępna opinia biegłego pozwoliła prokuratorowi na sformułowanie i przedstawienie zarzutu zabójstwa 33-letniej Aleksandrze B., która została doprowadzona do prokuratury. Trwają czynności procesowe z podejrzaną. Po ich wykonaniu zostanie skierowany do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy – powiedział RMF FM prokurator rejonowy w Lęborku Patryk Wegner.

Matce 5-letniej dziewczynki grozi dożywocie.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze