tory

Śmiertelne potrącenie na przejeździe kolejowym
w Wejherowie!

Przy ul. Puckiej w Wejherowie w środę, 15 marca pociąg śmiertelnie potrącił pieszego. Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym. Funkcjonariusze komendy powiatowej ustalają szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia. Ruch pociągów jest obecnie wstrzymany.
Karol
Uliczny
15.03.2023 / 15:20
Aktualizacja
godz. 15:55
Przywrócono ruch pociągów

– Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przywrócono ruch pociągów SKM po obydwu torach na odcinku Reda-Wejherowo-Reda. Bilety SKM honorowane są w pojazdach komunikacji autobusowej linii „J” ZKM Gdynia do godz. 16.00. Zastępcza komunikacja autobusowa zostanie odwołana o godz. 16.00 – poinformowała SKM Trójmiasto.

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Wejherowie!

Do zdarzenia doszło w środę, 15 marca. Po godz. 13. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zostali wezwani do wypadku na przejeździe kolejowym przy ul. Puckiej. Na miejscu stwierdzono zgon osoby potrąconej przez pociąg. Skład poruszał się torem nr 2.


– Mundurowi, pod nadzorem prokuratora, ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przepytują świadków – mówi asp. sztab. Anetta Potrykus, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. – W związku ze zdarzeniem, przejazd kolejowy jest zamknięty, a ruch pociągów na trasie Reda-Wejherowo-Reda obecnie jest wstrzymany. Utrudnienia mogą potrwać nawet do 3 godzin.

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Wejherowie! Uruchomiono komunikację zastępczą

Spółka SKM Trójmiasto informuje o komunikacji zastępczej.

  • Z Wejherowa uruchomiono autobusową komunikację zastępczą: dwa oznaczone autobusy PKS Wejherowo.

Autobusy kursują wahadłowo na odcinku Wejherowo-Reda-Wejherowo.

  • Bilety SKM honorowane są w autobusach linii „J” ZKM Gdynia, na odcinku Rumia-Wejherowo-Rumia.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze