tory

Śmiertelny wypadek na torach przy Wzgórzu św. Maksymiliana w Gdyni!

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek, 10 listopada przed godz. 13. na przystanku Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana. Pod koła pociągu relacji Gdańsk Śródmieście-Lębork wpadł człowiek. Pociąg do Lęborka został odwołany, pasażerowie SKM mogą liczyć się z opóźnieniami.
Dorota
Abramowicz
10.11.2023 / 17:30
Aktualizacja
godz. 17:30
Przywrócono dwutorowy ruch pociągów

– Po zakończonych czynnościach służb przywrócono dwutorowy ruch pociągów SKM na odcinku Gdynia Główna-Gdynia Orłowo-Gdynia Główna – poinformowała SKM Trójmiasto.

godz. 14:35
Nie żyje 41-letni mężczyzna

– Tuż przed godziną 13:00 policjanci odebrali zgłoszenie, że za przystankiem SKM Wzgórze Świętego Maksymiliana w Gdyni mężczyzna w wieku 41-lat został potrącony przez pociąg SKM. Mężczyzna, na skutek poniesionych obrażeń, poniósł śmierć na miejscu. Maszynista pociągu został przebadany przez policjantów na zawartość alkoholu w organizmie, był trzeźwy. Funkcjonariusze prowadzą oględziny miejsca zdarzenia z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej.  W tej sprawie trwają czynności nadzorowane przez prokuratora. Ich celem jest między innymi ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – poinformował mł. asp. Marek Kobiałko z KMP w Gdyni.

Śmiertelny wypadek na torach w Gdyni!

Na miejscu wypadku pracują obecnie służby. Choć nieoficjalnie wiadomo, że jest ofiara śmiertelna, czekamy na komunikat policji.

Z informacji SKM Trójmiasto wiadomo, że nieznana osoba dostała się pod koła pociągu 95805 relacji Gdańsk Śródmieście-Lębork, który planowo odjeżdża z przystanku Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana o godz. 12:34. Pociąg został odwołany, na przystanek podstawiono zastępczy skład do Lęborka.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek w Lampie koło Chmielna! Nie żyją dwie osoby

Śmiertelny wypadek na torach w Gdyni! Utrudnienia w kursowaniu pociągów

Między Gdynią Główną a Gdynią Redłowo pociągi jeżdżą w obu kierunkach po jednym torze. Pasażerowie muszą liczyć się z ok. piętnastominutowymi opóźnieniami. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 15.30.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze