Śmiertelny wypadek w Piaśnicy koło Wejherowa

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek, 9 lutego, na trasie Wejherowo – Piaśnica na granicy powiatu wejherowskiego i puckiego.
Olek
Knitter
9.02.2023 / 12:03

Do wypadku doszło ok. 11.30 w miejscowości Piaśnica w powiecie wejherowskim, na drodze wojewódzkiej 218 między Wejherowem a Piaśnicą Wielką. Niestety, w wyniku zderzenia zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.

- Na miejscu zdarzenia ratownicy zastali dwa samochody osobowe po zderzeniu. W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby podróżujące pojazdami. Aby ewakuować jedną osobę zakleszczoną w pojeździe konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego. Po przybyciu Zespołów Ratownictwa Medycznego osoby poszkodowane przekazano ratownikom medycznym. Ze względu na odniesione obrażenia, jakich doznał kierujący jednego pojazdu, mimo prowadzonej resuscytacji obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został całkowicie wstrzymany. Dalsze czynności na miejscu zdarzenia prowadzili funkcjonariusze policji - informują o przebiegu zdarzenia strażacy z Wejherowa. 

W działaniach ratowniczych udział brało łącznie dziewięć zastępów straży pożarnej z terenu powiatu wejherowskiego i puckiego.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze