Materiał informacyjny

Bezpłatny tydzień jogi w Thera Wellness

Sopocka Thera Wellness świętuje w tym roku nie Dzień, a Tydzień Kobiet! Z tej okazji w dniach 6-12 marca zaprasza wszystkie Panie na bezpłatne i otwarte zajęcia w Domu Jogi Thera.
Materiał informacyjny
Redakcja
Zawsze Pomorze
4.03.2023 / 20:50

Zima dała się we znaki, brakuje sił i energii? Może warto zadbać w tym czasie o siebie i zrobić swojemu ciału prezent? W dniach 6-12 marca serdecznie hotel Radison Blu kobiety na nieodpłatne zajęcia jogi (różne rodzaje), które odbywać się będą w Domku jogi Thera Wellness.

Warto wiedzieć, że joga naprawdę ożywczo działa na organizm. Poprawa krążenia sprawia, że mózg staje się lepiej ukrwiony i dotleniony, a odpowiednio utrzymywane pozycje działają jak masaż narządów wewnętrznych. Joga daje poczucie równowagi, wzmacnia mięśnie, poprawia krążenie, jest skuteczna w walce ze stresem, wycisza i uspokaja. 

W ramach Tygodnia Kobiet każda z uczestniczek zajęć jogi może skorzystać z wolnego wstępu na dwa zajęcia w kobiecym gronie.

Rezerwacji można dokonywać w recepcji Thera Wellness, mailowo na adres: [email protected] bądź pod numerem telefonu 58 670 35 85.

Liczba miejsc na poszczególnych sesjach jest ograniczona – obowiązują zapisy i limit 15 osób. Zajęcia prowadzone są dla osób, które ukończyły 16 lat.

Grafik zajęć z jogi dostępny jest na stronie https://www.therawellness.pl/harmonogram-joga/

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze