Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, LPR

Groźny wypadek
w Godętowie! Droga krajowa nr 6 była zablokowana

Groźny wypadek drogowy z udziałem czterech samochodów miał miejsce w sobotę, 14 stycznia w Godętowie w powiecie wejherowskim. Cztery osoby zostały ranne, na miejsce skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga krajowa nr 6 była zablokowana.
Piotr
Piesik
14.01.2023 / 10:44
Aktualizacja
godz. 13:35

Służby zakończyły działania na miejscu wypadku.

godz. 11:35

Strażacy opublikowali film z miejsca wypadku.

godz. 11:30
Dwie osoby ranne!

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w wypadku ranne zostały dwie osoby, a nie cztery, jak początkowo podawano.

Wypadek w Godętowie! Cztery osoby ranne

Do zdarzenia doszło w sobotę, 14 stycznia, kilka minut przed godziną 11., w Godętowie (powiat wejherowski), między Lęborkiem a Bożepolem Wielkim. Pierwsze informacje mówią o zderzeniu czterech samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast skierowano zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz pięć zastępów strażaków: dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz trzy z jednostek ochotniczych. 

PRZECZYTAJ TEŻ: Tragiczny wypadek pod Trąbkami Wielkimi! Nie żyje kobieta

Jak wynika z informacji udzielonych nam przez Komendę Powiatową PSP w Wejherowie, cztery osoby podróżujące samochodami są na miejscu badane przez ratowników medycznych. Skierowano tam również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Wypadek w Godętowie! DK 6 zablokowana

Droga krajowa nr 6 w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazd drogą powiatową przez miejscowość Kisewo. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet 3 godziny.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze