Zbigniew Rybak

Zbigniew Rybak był założycielem RC Arka Gdynia, jego zawodnikiem, sponsorem i działaczem 

Nie żyje Zbigniew Rybak, założyciel Rugby Club Arka Gdynia

Tego się nikt nie spodziewał. W środę, 21 grudnia odszedł nagle Zbigniew Rybak, założyciel Rugby Club Arka Gdynia. Postać niezwykle barwna, nie tylko w świecie rugby, ale też w środowisku kibicowskim. Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 31 grudnia.
Adam
Mauks
21.12.2022 / 21:12
Aktualizacja | 27.12.2022 r.
godz. 20:50
Kiedy pogrzeb Zbigniewa Rybaka, założyciela Rugby Club Arka Gdynia?

Ostatnie pożegnanie Zbigniewa Rybaka odbędzie się w najbliższą sobotę, 31 grudnia na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 10:00. Potem kondukt ruszy na Cmentarz Witomiński.

Nie żyje Zbigniew Rybak, założyciel Rugby Club Arka Gdynia

– Jeszcze kilka godzin wcześniej rozmawiałem ze Zbyszkiem – mówi Dariusz Komisarczuk, przyjaciel Zbigniewa Rybaka i współzałożyciel drużyny RC Arka Gdynia. – Byliśmy umówieni na czwartkowy objazd po naszych partnerach i sponsorach... Niestety, nie zrobimy tego.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ostatni mecz trenerów Arki. Zima wygrywa z rugby

Informację o śmierci założyciela Rugby Club Arka Gdynia potwierdził jego brat – Marek. W mediach społecznościowych pożegnał go także Rugby Club Arka Gdynia.

– Ze smutkiem informujemy Was, że w dniu dzisiejszym odszedł od nas Zbigniew Rybak. Założyciel Klubu, honorowy Prezes, były zawodnik oraz filar społeczności gdyńskich Buldogów. Spoczywaj w pokoju Wikingu! – napisała gdyńska drużyna.

Zbigniew Rybak miał 49 lat.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze