Arka Gdynia zagra z Lechią Gdańsk. Derby Trójmiasta!

Poznaliśmy terminarze rozgrywek na nowy sezon piłkarski. Derby Trójmiasta Arka Gdynia – Lechia Gdańsk odbędą się pod koniec listopada. W II lidze zmierzą się Chojniczanka Chojnice i Radunia Stężyca.
Olek
Knitter
21.06.2023 / 12:02

22 i 23 lipca rozpocznie się nowy sezon Fortuna I ligi. W tych rozgrywkach tym razem Pomorze reprezentować będą Lechia Gdańsk i Arka Gdynia. W pierwszej kolejce gdańszczanie zagrają na wyjeździe z Chrobrym Głogów, natomiast Arka podejmie w Gdyni Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

Na swoim stadionie Lechia zagra po raz pierwszy tydzień później. 29 lub 30 lipca podejmie Motor Lublin. Mecz, na który czekają wszyscy kibice Arki i Lechii zaplanowano na 25 lub 26 listopada w ramach 16. kolejki. Gospodarzem pierwszego meczu będzie Arka.

Natomiast w II lidze w nowym sezonie występować będą Chojniczanka Chojnice i Radunia Stężyca. Chojniczanka w pierwszej kolejce (22/23 lipca) zagra na wyjeździe z Wisłą Puławy, a Radunia pojedzie na mecz do Kalisza z KKS 1925. Derbowe starcie odbędzie się natomiast 23 lub 24 września. Gospodarzem będzie Chojniczanka.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze