Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gdynia: Prowadziła samochód i zażywała narkotyki

Dyżurny policji w Gdyni w sobotę, 2 września otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która, prowadząc samochód, zażywała narkotyki. 33-letniej mieszkance Rumi grozą trzy lata pozbawienia wolności.
prowadziła samochód i zażywała narkotyki, Gdynia

Autor: KWP Gdańsk

Mieszkanka Rumi stała w korku w Gdyni. W tym czasie zażywała narkotyki

Interwencja miała miejsce w sobotę, 2 września około godziny 15:50 na ul. Wielkopolskiej w Gdyni. Pasażerka autobusu, który stał w korku, zauważyła przez szybę, że kierująca osobową kią kobieta zażywa narkotyki. O sprawie powiadomieni zostali policjanci.

Funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali mieszkankę Rumi. Ta przyznała się do posiadania i zażywania narkotyków. Okazało się, że miała przy sobie prawie 18 gramów marihuany, ponad 7 gramów kokainy oraz blisko 6 gramów klefedronu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dwóch słupszczan zatrzymanych z narkotykami za 350 tysięcy złotych

Funkcjonariusze przewieźli kobietę do szpitala na badanie krwi, a następnie osadzili ją w policyjnej celi. Mieszkanka Rumi usłyszała zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Oprócz tego, za kierowanie pod wpływem środków odurzających można trafić do więzienia na 2 lata. Teraz o losie kierującej zadecyduje sąd.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama