Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Osiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa

Ta pizza podbija europejskie podniebienia! Robią ją w Gdańsku

To już nie może być przypadek, kiedy drugi raz rzędu zostajesz wytypowany do 50 najlepszych pizzerii w Europie – poinformowała na portalu społecznościowym wyróżniona gdańska pizzeria. Trafiła do rankingu razem z dwoma innymi pizzeriami z Polski: z Warszawy i Pabianic. „50 Top Pizza” to prestiżowe zestawienie najlepszych lokali gastronomicznych w Europie serwujących pizzę.
pizza

Autor: Canva | Zdjęcie ilustracyjne

„50 Top Pizza”. Pizzeria z Gdańska wśród najlepszych w Europie

– To już nie może być przypadek, kiedy drugi raz rzędu zostajesz wytypowany do 50 najlepszych pizzerii w Europie. Co więcej, również i w tym roku zostaliśmy okrzyknięci nr 1 w Polsce!!! Dziękujemy całemu zespołowi OSTRO. to jest nasza wspólna wygrana, każdy z osobna dołożył cegiełkę do tego SUKCESU – czytamy na Facebooku wyróżnionej pizzerii z Gdańska.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wracamy z Janem do więzienia, ale to będzie inne garowanie...

„50 Top Pizza” to prestiżowe zestawienie najlepszych w Europie lokali gastronomicznych serwujących pizzę. Jak poinformował portal gdansk.pl, Ostro znalazło się w rankingu jako jeden z trzech polskich lokali, zajmując 34. miejsce.

– Był to dla nas ogromny zaszczyt móc stać na jednej scenie z 50 najlepszymi z całej Europy. Radość i wzruszenie jest z nami po dziś dzień – konkludują wyróżnieni gdańscy pizzermeni.

W tegorocznym rankingu „50 Top Pizza” pierwsze miejsce przypadło Sartoria Panatieri z Barcelony, drugie Bæst z Kopenhagi, a trzecie – 50 Kalò z Londynu. Wśród polskich lokali, oprócz pizzerii z Gdańska, na 38. pozycji znalazło się Ciao a Tutti z Warszawy (po raz trzeci w rankingu), a na 46. – Zielona Górka z Pabianic (po raz drugi w rankingu).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaOsiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa