Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Firma Łączpol istnieje od 35 lat i wciąż się rozwija

Jubileusz 35-lecia istnienia świętuje w tym roku firma Łączpol z siedzibą w Gdyni. Z tej okazji w miniony weekend właściciel przedsiębiorstwa Józef Poltrok wraz z prezesem Zarządu Adamem Dakusem i wiceprezesem Adamem Pawłowskim zorganizowali koncert Cappelli Gedanensis w dawnym kościele Mennonitów w Gdańsku, a potem uroczystą kolację w specjalnie postawionej na tę okazję hali namiotowej, na terenie ośrodka wypoczynkowego Roma w Łapinie. Spotkanie uświetnił występ Krzysztofa Daukszewicza, a gwiazdą wieczoru był zespół Kombii.
Firma Łączpol istnieje od 35 lat i wciąż się rozwija

Autor: Luc Art Photo Łukasz Boehnke

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego, Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni, Zbigniew Canowiecki, prezydent Pracodawców Pomorza, Maciej Dobrzyniecki, konsul Królestwa Hiszpanii i kanclerz Loży Gdańskiej BCC, konsulowie honorowi Republiki Litewskiej w Polsce, Wielkiego Księstwa Luksemburgu, Wielkiej Brytanii, parlamentarzyści, samorządowcy i menedżerowie firm.

Z okazji jubileuszu Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego uhonorował firmę Łączpol  medalem „De nihilo nihil fit („Nic nie powstaje z niczego”).

Historia firmy zaczęła się od marzeń, determinacji i wielkiej umiejętności łączenia ludzi przez Józefa Poltroka, twórcy Łączpolu. To on założył firmę, która oficjalnie powstała w roku 1988 roku, a dzisiaj zatrudnia ponad 600 osób. Łączą ją kompetentni pracownicy i przyjaciele z telekomunikacyjnej branży. Doświadczenie zdobywali we współpracy z dużymi partnerami na rynku branżowym.

– Dalszy rozwój telefonii komórkowej i światłowodowej spowoduje dużo pozytywnych zmian w naszym życiu. Trudno mi powiedzieć, gdzie będziemy za kolejnych 35 lat.  Chciałbym podziękować moim prezesom, byłym i obecnym pracownikom i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesów naszej firmy w Polsce i za granicą. Bez Was tej firmy by nie było – powiedział Józef Poltrok podczas uroczystej kolacji.

Bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do zadań oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że firma Łączpol oferuje bardzo szeroki wachlarz usług na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki szybkości, efektywności i rzetelności, firma zdobywa uznanie wśród klientów, w wielu różnych branżach.

– Józef Poltrok i Łączpol to firma wyjątkowa. Pokazuje to, co my Polacy mamy najlepszego. Firma, która swoją codzienną ciężką praca zmienia obraz naszej ojczyzny i krajów sąsiednich. Za to dziękuję. I dziękuję za zaangażowanie społeczne, wspieranie sportu i kultury – powiedziała Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, która uhonorowała Medalami Prezydenta Gdańska zasłużonych pracowników Łączpolu.

Firma projektuje i wykonuje sieci światłowodowe, sieci techniczne takie jak CCTV, systemy przeciwpożarowe czy instalacje automatyki przemysłowej. Świadczy usługi na rzecz polskich i zagranicznych operatorów telefonii komórkowej.

Inżynierowie zatrudnieni w Łączpolu legitymują się uprawnieniami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, telefonii komórkowej zarówno w zakresie kierowania robotami jak i projektowania. Wykonują prace budowlano–montażowe na terenie Unii Europejskiej w oparciu o wielonarodowy zespół pracowników z Europy i Azji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama