Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jeden wyrzucił narkotyki na dach, inny miał je w bieliźnie

Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policję na terenie powiatu kwidzyńskiego za posiadanie narkotyków. Łącznie zabezpieczono u nich ponad 150 gramów marihuany, amfetaminy i haszyszu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Jeden wyrzucił narkotyki na dach, inny miał je w bieliźnie
Policjanci zabezpieczyli u zatrzymanych marihuanę, amfetaminę i haszysz

Autor: KPP Kwidzyn

Policjanci z posterunku w Sadlinkach (powiat kwidzyński) dowiedzieli się, że jeden z mieszkańców może posiadać narkotyki. Kiedy pojawili się na jego posesji, z pomieszczenia gospodarczego wybiegł młody mężczyzna i wyrzucił na dach worek. 19-letni mieszkaniec gminy Sadlinki został zatrzymany, zawartość worka sprawdzono - okazało się, że w środku znajdowało się 16 gramów marihuany, 22 gramy amfetaminy oraz 11 gramów haszyszu. Nastolatek trafił do policyjnej celi pod zarzutem posiadania narkotyków, trzy inne osoby znajdujące się na posesji zostały przewiezione do kwidzyńskiej komendy na przesłuchanie.

PRZECZYTAJ TEŻ Przy jednej ze szkół kobieta zgubiła narkotyki, w mieszkaniu miała więcej

W tym samym czasie funkcjonariusze zajmujący się sprawami kryminalnymi zatrzymali na ul. Przyrzecznej w Kwidzynie 23-letniego mężczyznę. Miał mieć przy sobie narkotyki - te wiadomości wkrótce się potwierdziły. W trakcie rozmowy z policjantami mężczyzna przyznał, że narkotyki ma... w bieliźnie. Podczas przeszukania w kwidzyńskiej komendzie znaleziono dwa foliowe woreczki zawierające około 100 gramów marihuany. 

Znalezione narkotyki zabezpieczono. Obaj mężczyźni odpowiedzą przed sądem - za posiadanie środków odurzających i psychotropowych grozi kara do 3 lat, za posiadanie znacznej ilości narkotyków kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama