Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

42-letni mężczyzna z Lublewa Gdańskiego odnaleziony!

42-latek z Lublewa Gdańskiego był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Mężczyzna jesienią ubiegłego roku wyjechał do Niemiec, od 20 stycznia nie kontaktował się z rodziną. Na szczęście, udało się go odnaleźć.
policja

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze | Zdjęcie ilustracyjne

Aktualizacja | 13.02.2024 r.

godz. 13:45

– Policjanci zakończyli poszukiwania. Mężczyzna przebywa na terenie Niemiec, jest cały i zdrowy – poinformował mł. asp. Karol Kościuk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim.

Zaginął 42-latek z Lublewa Gdańskiego! Szuka go policja

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim, zaginął 42-letni mieszkaniec Lublewa Gdańskiego. Mężczyzna jesienią ubiegłego roku wyjechał do Oldenburga w Niemczech. Według zgromadzonych informacji, powinien przebywać właśnie w tym mieście, jednak od 20 stycznia tego roku przestał kontaktować się z bliskimi.

PRZECZYTAJ TEŻ: 180 koni i napęd 4x4. Nowy radiowóz czerskich policjantów

Jeżeli ktokolwiek ma informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim przy ul. Wita Stwosza 4 lub pod nr tel.: 47 74 24 222. Można też powiadomić najbliższą jednostkę policji albo zadzwonić pod numer alarmowy 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka