Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Chojnice: Ciało 19-latki wyłowione w Parku 1000-lecia

Prokuratura wyjaśnia okoliczności tragedii, do jakiej doszło w sobotę w Parku 1000-lecia w Chojnicach. Ze zbiornika wodnego strażacy wyłowili tam ciało 19-latki, której zaginięcie tego samego dnia zgłoszono policji.
policja przeszukuje teren Zatoki Sztuki w Sopocie

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Chojnice: Ciało kobiety wyłowione w parku

Do chojnickich mundurowych sygnał o zaginięciu 19-letniej mieszkanki miasta trafił w sobotni wieczór 24 lutego, około godziny 18.30. Z ich ustaleń wynikało, że młoda kobieta ostatni raz widziana była w Parku 1000-lecia.

- Policjanci podczas analizy monitoringu miejskiego zauważyli, że około 5 rano w sobotę ktoś wpadł do wody. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi, którzy powiadomili strażaków. W wyniku przeszukania zbiornika wodnego strażacy wyłowili zwłoki 19-letniej dziewczyny – wskazuje asp. Magdalena Zblewska, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Chojnicach.

ZOBACZ TEŻ: Krwawa bójka na Elektryków w Gdańsku! 6 osób rannych od noża

Jak się dowiadujemy, na miejscu zdarzenia pracował technik kryminalistyki wraz z dochodzeniowcem, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczali wszystkie ślady. Mają one pomóc w ustaleniu przyczyny tego zdarzenia. Wstępnie nie jest wykluczone, że tragedia była skutkiem nieszczęśliwego wypadku, jednak wielu odpowiedzi na pytania związane z okolicznościami zgonu 19-latki, dostarczy dopiero sekcja zwłok.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka