Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Tragiczny wypadek pod Sztumem! Nie żyje kierowca

Tragiczny wypadek z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki wydarzył się na drodze wojewódzkiej 515 pod Jurkowicami w powiecie sztumskim. Kierowca osobowej toyoty zginął na miejscu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, policja wyznaczyła objazdy w Kalwie i Dąbrówce Malborskiej.
Tragiczny wypadek pod Sztumem! Nie żyje kierowca
Kierowca osobowej toyoty poniósł śmierć mimo że - jak widać na zdjęciu - zadziałały poduszki powietrzne

Autor: KPP Sztum

Jurkowice: Śmiertelny wypadek na DW 515

Do wypadku doszło krótko po godzinie 9 na drodze wojewódzkiej 515 na odcinku Malbork - Dzierzgoń, w miejscowości Jurkowice. Jak podaje asp. szt. Karolina Kosmowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie, 50-letni kierujący samochodem osobowym toyota, na prostym odcinku drogi z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym DAF. 

- Kierujący toyotą mieszkaniec powiatu malborskiego niestety zmarł na miejscu, mimo szybkiego przyjazdu służb ratowniczych. Droga wojewódzka 515 jest zablokowana, trwają niezbędne czynności z udziałem policyjnych techników, potem trzeba będzie usunąć rozbite pojazdy. Kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało - informuje asp. szt. Karolina Kosmowska.

Policja zorganizowała objazdy na tej uczęszczanej drodze. Z kierunku Malborka w Dąbrówce Malborskiej, z kierunku Dzierzgonia i Sztumu w Kalwie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka