Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Nie chciał zrobić żonie drinka, ta dźgnęła go nożem

Interwencją ratowników medycznych i policjantów zakończyła się małżeńska biesiada w jednym z domów jednorodzinnych na terenie powiatu puckiego. Jak się okazało, mężczyzna w pewnej chwili odmówił zrobienia żonie drinka. Kobieta zawrzała gniewem - rzuciła w męża butelką, potem w ruch poszedł nóż. Na szczęście trafiła w rękę małżonka, lecz będzie odpowiadać za usiłowanie zabójstwa.
Nie chciał zrobić żonie drinka, ta dźgnęła go nożem

Autor: Canva | Zdjęcie ilustracyjne

Krwawa libacja w powiecie puckim. Odmówił żonie drinka, w ruch poszedł nóż

Wszystko działo się w niedzielny świąteczny poranek w jednym z domów na terenie powiatu puckiego. Przybyli tam na wezwanie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku oraz ratownicy medyczni. Zgłoszenie mówiło o mężczyźnie z raną kłutą przedramienia. Poszkodowanym 59-latkiem zajęli się medycy, policjanci zaś podjęli wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

CZYTAJ TEŻ: Do banku przyszedł z nożem. Nie chciał ukraść pieniędzy, ale... je wpłacić

W domu przebywała żona rannego mężczyzny. Jak ustalono, oboje wspólnie spożywali alkohol. W pewnej chwili małżonek odmówił zrobienia swej żonie drinka. To musiało kobietę mocno wzburzyć, skoro najpierw rzuciła w męża butelką, potem chwyciła nóż i zadała cios. Szczęściem w nieszczęściu trafiła w przedramię. Rana okazała się jednak głęboka i wymagająca założenia szwów, dlatego ambulans odwiózł poszkodowanego do szpitala. 

Policjanci zabezpieczyli na miejscu ślady, także nóż służący jako narzędzie przestępstwa. Oboje małżonkowie byli nietrzeźwi, mieli ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta usłyszała już zarzut usiłowania zabójstwa męża. Grozi jej kara od 8 do 25 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec podejrzanej dwumiesięczny areszt.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka