Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Marihuana i klefedron w plecaku młodego gdańszczanina

Znaczną ilość narkotyków - łącznie ponad 135 porcji klefedronu i marihuany miał w swoim plecaku młody gdańszczanin, zatrzymany przez policjantów. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty, będzie odpowiadać przed sądem. Grozi mu 10 lat więzienia.
Marihuana i klefedron w plecaku młodego gdańszczanina

Autor: KMP Gdańsk

Gdańsk: W plecaku miał klefedron i marihuanę 

Funkcjonariusze gdańskiej Komendy Miejskiej Policji, zajmujący się sprawami kryminalnymi uzyskali informację o młodym mężczyźnie, który ma przy sobie środki odurzające. Miał przebywać na ul. Częstochowskiej. Wiadomość ta potwierdziła się, podczas patrolu w tym rejonie miasta policjanci około godziny 21 spostrzegli poszukiwanego mężczyznę.

- W trakcie legitymowania 21-latka mieszkaniec Gdańska zachowywał się nerwowo i czuć było od niego zapach marihuany. W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał, że ma przy sobie narkotyki, po czym pokazał policjantom zawartość plecaka, w którym były opakowania z suszem roślinnym i skrystalizowaną białą substancją. 21-latek został zatrzymany - informuje podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji.

Biegły zbadał wstępnie zabezpieczone substancje i określił, że to ponad 135 porcji handlowych klefedronu i marihuany. Prokurator postawił gdańszczaninowi zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolnosci.

CZYTAJ TEŻ: Recydywiści narkotykowi zatrzymani, mieli 15 kg marihuany

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama