Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

14 kilogramów narkotyków ukrył na strychu domu

Blisko 14 kilogramów różnych środków odurzających znaleziono na strychu domu należącego do mieszkańca powiatu wejherowskiego. Takiej ilości amfetaminy, kokainy, marihuany czy mefedronu raczej nie zachowuje się na własny użytek, w dodatku odkryto sprzęt przygotowany do ważenia narkotyków na porcje dilerskie. Właściciel domu został zatrzymany, grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Wejherowscy policjanci podają, że od początku bieżącego roku na terenie powiatu zabezpieczyli już prawie 60 kg rozmaitych środków odurzających.
14 kilogramów narkotyków ukrył na strychu domu
To tylko część narkotyków znalezionych na strychu domu w Wejherowie

Autor: KPP Wejherowo

Wejherowo: 14 kilogramów narkotyków ukrył na strychu

Policjanci wejherowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu może posiadać duże ilości środków odurzających. Przeprowadzono przeszukanie domu należącego do 42-latka i na strychu odkryto specjalnie przygotowane pomieszczenie, gdzie znajdowały się narkotyki. Amfetamina, marihuana, kokaina oraz mefedron - łącznie blisko 14 kilogramów, do tego sprzęt służący do ważenia i dystrybucji. 

Mężczyzna został zatrzymany, doprowadzony do Izby Zatrzymań komendy w Wejherowie, narkotyki zabezpieczono do szczegółowych badań. Właściciel domu i ujawnionych środków odurzających usłyszał zarzut udziału w obrocie znaczną ilością narkotyków. Grozi mu za to kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na trzy miesiące.

CZYTAJ TEŻ: Marihuana, kokaina, heroina. Narkotykowy arsenał w domu 37-latka
(fot. KPP Wejherowo)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama