Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Groźny pożar w gminie Czarna Dąbrówka! Zginął człowiek

Pożar budynków gospodarczych wybuchł w niedzielę wczesnym rankiem na jednej z posesji w miejscowości Rokiciny, w gminie Czarna Dąbrówka. Ogień szybko się rozprzestrzenił, w akcji ratowniczej zaangażowanych było 7 zastępów Straży Pożarnej. Niestety w pogorzelisku strażacy odnaleźli ciało mężczyzny. Policja prowadzi dochodzenie pod nadzorem prokuratury.
pożar w Rokicinach
Pożar w Rokicinach zakończył się tragicznie

Autor: OSP Czarna Dąbrówka

Tragiczny pożar w Rokicinach!

Wezwanie do służb ratowniczych nadeszło w niedzielę o godzinie 5.10. Zapaliły się budynki gospodarcze na jednej z posesji w Rokicinach (gmina Czarna Dąbrówka, powiat bytowski). Ogień objął dużą część zabudowań i dachu, do akcji ratowniczej zaangażowano trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie oraz jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w Czarnej Dąbrówce, Rokitach, Jasieniu i Rokicinach.

Pożar udało się szybko opanować. Podczas dogaszania i penetrowania pogorzeliska strażacy odnaleźli zwęglone szczątki mężczyzny. Natychmiast podjęto śledztwo pod nadzorem prokuratury. Nieznana jest na razie tożsamość zmarłego, ustalane będą również przyczyny, dla których znalazł się wewnątrz budynku. Dochodzenie ma również wyjawić źródło pojawienia się ognia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama