Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krynica Morska: 53-letnia kobieta utopiła się w Bałtyku!

Kolejna tragedia nad Bałtykiem! W poniedziałkowe południe, 10 czerwca 53-latka zniknęła pod wodą przy plaży w Krynicy Morskiej. Mimo szybkiej reakcji jej męża, który wyciągnął kobietę na brzeg, oraz wysiłków służb ratowniczych, poszkodowana zmarła. Policja prowadzi dochodzenie dla ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia.
utonięcie kobiety, Krynica Morska
Mimo starań ratowników, nie udało się uratować 53-latki

Autor: Facebook | Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim

Wszystko działo się krótko przed poniedziałkowym południem, 10 czerwca. Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim otrzymała wiadomość, że w Krynicy Morskiej w falach Bałtyku topi się kobieta. Kiedy spostrzeżono, że zniknęła pod powierzchnią morza, starał się ją ratować mąż i po kilku minutach znalazł 53-latkę.

Tragedia nad Bałtykiem! W Krynicy Morskiej utopiła się 53-letnia kobieta

Na miejsce natychmiast wysłano patrol policji, ratowników medycznych oraz strażaków. Kiedy przybyli na krynicką plażę na wysokości wejścia nr 31, poszkodowana była już wydobyta z wody. Ratownicy podjęli wysiłki dla przywrócenia oddechu i krążenia. Niestety, mimo ich starań, kobieta zmarła.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora podjęli dochodzenie dla ustalenia okoliczności tragicznego zdarzenia.

utonięcie kobiety, Krynica Morska
Mimo starań ratowników, nie udało się uratować 53-latki (fot. Facebook | Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim)

Policjanci, strażacy i ratownicy apelują o ostrożność. To, niestety, już kolejna ofiara wody przy plażach Mierzei Wiślanej, mimo że jeszcze nie rozpoczęły się letnie wakacje.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Emeryt. 11.06.2024 19:08
Komentarz zablokowany

Aga 11.06.2024 09:56
To nie mąż wyciągnął tę kobietę z wody Nie piszcie fałszywych informacji Bohaterami są młodzi mężczyźni którzy wyciągnęli kobietę z wody I kobieta która pomagała przy reanimacji Słuzby ratownicze przybyły po 15 minutach od zawiadomienia Kobieta była cały czas reanimowana i nie mąż ją uratował Jemu trzeba było pomóc

Reklama
Reklama
Reklama