Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pruszcz Gdański: Potrącenie 10-latka! Chłopiec trafił do szpitala

W Pruszczu Gdańskim we wtorek, 18 czerwca 45-latka najechała na 10-letniego rowerzystę. Chłopiec został ranny, trafił do szpitala. Kobiecie grozi do 3 lat więzienia.
potrącenie 10-latka, Pruszcz Gdański
W Pruszczu Gdańskim 10-letni rowerzysta został potrącony przez kierującą osobowym mercedesem 45-letnią kobietę

Autor: Materiały prasowe policji

W Pruszczu Gdańskim we wtorek, 18 czerwca po południu 10-letni rowerzysta został potrącony przez kierującą osobowym mercedesem 45-letnią kobietę. Przebieg tego zdarzenia ustalili policjanci z pruszczańskiej komendy.

Potrącenie 10-latka w Pruszczu Gdańskim! Trafił do szpitala

– Na wyznaczonym przejeździe dla rowerzystów 45-letnia kobieta najechała na 10-letniego chłopca. Policjanci ruchu drogowego wspólnie z technikiem kryminalistyki sporządzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku oraz szkic sytuacyjny, a także zdjęcia. Funkcjonariusze sprawdzili też trzeźwość kierującej mercedesem – była trzeźwa. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 45-latce – informują policjanci z Pruszcza Gdańskiego.

Za spowodowanie wypadku drogowego grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Kierujący rowerem chłopiec został przewieziony do szpitala w Gdańsku.

Policjanci ponawiają apel o zachowanie ostrożności i skupienie uwagi na tym, co dzieje się na drodze. Szczególnie teraz, gdy wiele osób korzysta z motocykli, rowerów, hulajnóg i innych urządzeń do transportu czy przemieszcza się na piechotę. Każdy, kto znajduje się na drodze, dla własnego bezpieczeństwa powinien mieć na uwadze przepisy oraz zachować rozsądek.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dominikg 20.06.2024 11:31
Proszę rodzinę dziecka o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990

Reklama
Reklama
Reklama