Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Kradł alkohol, aż w końcu wpadł. 30-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany

Przyjeżdżał do Chojnic z sąsiedniego powiatu człuchowskiego i kradł alkohol. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany listem gończym. 30-letni mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do zakładu karnego.
(Fot. Policja Chojnice)

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji z Chojnic zatrzymali 30-latka, którego podejrzewali o wielokrotną kradzież alkoholu z półek sklepowych w jednym z dyskontów w Chojnicach. Łącznie straty wyceniono na ok. 600 złotych.

– W wyniku analizy zgromadzonych dowodów, policjanci ustalili, że związek z tymi kradzieżami ma 30-letni mieszkaniec powiatu człuchowskiego. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do komendy. W trakcie dalszych czynności i sprawdzania w policyjnych systemach, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym za niepłacenie alimentów – informują chojniccy policjanci.

Mieszkaniec powiatu człuchowskiego usłyszał już zarzuty dotyczące kradzieży sklepowych, a następnie trafił do zakładu karnego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka