Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Warsztaty edukacyjne dla uchodźców z Ukrainy w Muzeum Zamkowym

Malborskie Muzeum Zamkowe przygotowało specjalną ofertę warsztatów edukacyjnych dla uchodźców z Ukrainy, przebywających w naszym regionie. Przecież wśród nich jest wiele dzieci w wieku szkolnym a i dorosłe osoby mogą wziąć udział w tych zajęciach. Propozycja jest bezpłatna.
Uchodźcy z Ukrainy mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych na malborskim zamku (Fot. Piotr Piesik)

Jak informuje Muzeum Zamkowe, ukraińscy uchodźcy mogą skorzystać z warsztatów realizowanych w kontekście artystyczno - historycznym, z elementami malarstwa, bronioznawstwa, archeologii, architektury, etnografii czy literatury. Warsztaty są dostosowane do możliwości percepcji uczestników. 

Warsztaty polegają na wędrówce po wybranych fragmentach trasy turystycznej w muzeum, wzbogaconej warsztatami. Zajęcia prowadzone są w języku polskim, angielskim lub rosyjskim. Ta oferta jest kierowana do rodzin z dziećmi lub grup zorganizowanych, przebywających na terenie gmin, sołectw, pod egidą samorządów, domów kultury czy parafii. Warto raz jeszcze podkreślić, że uczestnictwo jest bezpłatne.

Zajęcia odbywają się od wtorku do piątku, w godzinach od 10. do 15. Rezerwacja odbywa się telefonicznie pod numerami: język polski - 55/6470 983;  502 556 236; język angielski - 530 356 806; język rosyjski - 603 407 573.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama