Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Gdyńska arena ma już partnerów tytularnych. To Polsat i Plus

Gdynia to fantastyczne miasto. W najnowszym rankingu została uznana za miasto o najwyższym poziomie szczęścia mieszkańców. Jesteśmy pod niesamowitym wrażeniem tego, jak się rozwija – mówi Zygmunt Solorz, właściciel Polsatu. Grupa Polsat Plus została partnerem tytularnym gdyńskiej hali sportowo-widowiskowej. Obiekt będzie nosić nazwę Polsat Plus Arena Gdynia.
Gdynia Arena
(fot. gdyniasport.pl)

Rozstrzygnięto konkurs na partnera tytularnego hali sportowo-widowiskowej Gdynia Arena. Polsat oraz Plus, czyli dwie kluczowe marki Grupy Polsat, znajdą się w nowej nazwie gdyńskiego obiektu. Umowa zostanie podpisana na 4 lata. Hala będzie nosić nazwę Polsat Plus Arena Gdynia.

Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni jest zadowolony z tego faktu.

– Gdynia Arena jest jedną z wizytówek naszego miasta. Dlatego ogromnie cieszy nas fakt, iż to właśnie Telewizja Polsat, tak renomowany i bogaty w doświadczenie podmiot, będzie naszym partnerem w tym projekcie. Z Grupą Polsat Plus współpracowaliśmy w przeszłości przy wielu spektakularnych projektach, i zawsze ta współpraca była na bardzo wysokim poziomie. Mecenat tytularny nad obiektem stanowi więc kolejny, owocny etap w naszych relacjach. Jestem przekonany, że nowa nazwa hali, Polsat Plus Arena Gdynia, bardzo szybko stanie się rozpoznawalną marką, zarówno wśród mieszkańców Gdyni, ale także pozostałych osób, które będą chciały skorzystać z oferty imprez organizowanych w obiekcie – powiedział.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jeden z najbogatszych Polaków Zygmunt Solorz postawi wiatraki w gminie Człuchów

Zygmunt Solorz, założyciel i właściciel Grupy Polsat Plus też mówił podobnie.

– Cieszymy się, że możemy współpracować z Gdynią i prezydentem Wojciechem Szczurkiem, który jest ojcem jej sukcesu. Gdynia to fantastyczne miasto. W najnowszym rankingu została uznana za miasto o najwyższym poziomie szczęścia mieszkańców. Jesteśmy pod niesamowitym wrażeniem tego, jak Gdynia rozwija się i jakim jest doskonałym miejscem, zarówno do pracy, jak i życia. I to nas łączy – my też jako Grupa Polsat Plus zapewniamy usługi, które mają na co dzień ułatwiać życie, czynić je prostszym i przyjemniejszym, czyli po prostu szczęśliwszym – stwierdził.

Na konkurs wpłynęła jedna oferta spełniająca wymogi formalne, która została zatwierdzona przez komisję. Zaproponowany czas trwania umowy to 4 lata, a całkowite wynagrodzenie dla miasta za ten okres wyniesie 9 mln 840 tys. zł brutto.

PRZECZYTAJ TEŹ: Budowa III etapu Parku Centralnego w Gdyni. Jak przebiegają prace?

Arena jest jednym z kluczowych obiektów multifunkcjonalnych na mapie Polski. Jej bogata historia rozpoczęła się 14 lat temu. Początkowo jako Hala Sportowo-Widowiskowa w Gdyni, a od 2013 roku funkcjonowała pod nazwą Gdynia Arena. Obiekt od zawsze wyróżniał się charakterystyczną architekturą. Swoim kształtem przypomina skorupę żółwia, a użyte w konstrukcji dachu maszty i liny nawiązują do symboliki morskiej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama