Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dyniove Love, czyli z miłości do dyni

W Rotmance, niedaleko Gdańska, znajduje się wyjątkowe miejsce. To farma Dyniove Love, na której dynia odmieniana jest przez wszystkie przypadki. Można tam pospacerować w otoczeniu dyń, zrobić zdjęcie, ale także kupić kawę, słodkie wypieki i przetwory z dyni, a także różne gadżety takie jak magnesy, breloki, kubki, czy czapki. Farma czynna będzie do końca października.
Dyniove Love, czyli z miłości do dyni

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Dyniove Love, czyli z miłości do dyni 

- Jesteśmy kameralną farmą dyniową, nie żadnym wielkiem parkiem rozrywki. Sprzedajemy dynie w różnych ciekawych odmianach, przetwory oraz gadżety dyniowe. Można spędzic u nas czas przy ognisku, albo zrobić ciekawe zdjęcia - piszą organizatorzy. 

Farma zaprasza przez cały tydzień, ale warto dodać, że od poniedziałku do piątku w swoje progi zaprasza wyłącznie grupy zorganizowane, np. wycieczki szkolne. Klienci indywidualni mogą ją odwiedzać w weekendy w godz. 10-18. 

W cenie wejścia można odpocząć na leżakach, zabrać koce i rozgościć się na trawie przy stawie, ogrzać się przy ognisku lub usmażyć na nim kiełbaskę. Miłośnicy instagramowalnych kadrów, do woli mogą korzystać z dyniowych i słonecznikowych plenerów dzieci mogą  poskakać na słomie, można pogłaskać i pokarmić kozy.

Dyniove Love to jednak nie tylko miejsce, gdzie dynie można oglądać, ale także zabrać je ze sobą do domu. W sklepiku kupimy m.in. słodkie wypieki i przetwory z dyni, a także różne gadżety takie jak magnesy, breloki, kubki, czapki. Nabyć można też różnego rodzaju dynie, od tych klasycznych przez te naprawdę oryginalne. 

Jeśli zgłodniejecie, na terenie farmy znajdują się cztery foodtrucki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. 

Dyniove Love. Farma w Rotmance. Jak dojechać?


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama