Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Koszmar z Jaśkowej Doliny! Willa Kirsch znów straszy

Willa Kirsch na Jaśkowej Dolinie w Gdańsku znów straszy! Jak co roku z okazji Halloween, właściciele obiektu przystroili go okolicznościowymi ozdobami. I jak co roku, jest co podziwiać! Tym razem postawili na motywy z kultowego dreszczowca lat 80. "Koszmar z ulicy Wiązów".
Koszmar z Jaśkowej Doliny! Willa Kirsch znów straszy

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Nawiedzony dom przy Jaśkowej Dolinie!

Willa Kirsch przy Jaśkowej Dolinie 44 w Gdańsku przyzwyczaiła już mieszkańców, że przy różnych okazjach zaskakuje wystrojem. Na Wielkanoc nie brakuje tam kurczaczków, jajek i zajączków, na Święta Bożego Narodzenia są bombki, choinki i renifery, a na Halloween szczypta grozy. W tym roku właściciele budynki postawili na nawiązania do horroru z 1984 roku "Koszmar z ulicy Wiązów" i filmowego czarnego charakteru Freddiego Kruegera. 

Prócz lalki imitującej psychopatycznego mordercę dzieci z kultowego filmu grozy lat 80., są też dynie, pajęczyny, czaszki czy ucięte dłonie. Sam wystrój jak można zobaczyć na naszych zdjęciach do gustu przypadł wielu, bo obserwatorów i zatrzymujących się, by zrobić zdjęcie nie brakuje!

 

Willa Kirsch to zabytkowa willa we Wrzeszczu Górnym przy ul. Jaśkowa Dolina 44. Została wybudowana w 1856. Od 1995 widnieje w rejestrze zabytków. W latach 1994-2007 siedziba Konsulatu Generalnego Ukrainy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaOsiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa